O nás

Firma 3P-CHEM s.r.o. byla založena v roce 2004. Jejím cílem je stát se spolehlivým dodavatelem chemických surovin, materiálů a obalů v ČR a v SR. V roce 2006 jsme se stali držiteli certifikátu systému řízení dle normy ISO 9001:2001.

Od roku 2008 výrazně rozvíjíme obchod s obaly pro chemický, barvářsko-lakařský, farmaceutický a také potravinářský průmysl.

Pokud ještě nepatříte mezi naše zákazníky, rádi Vám představíme naše konkurenční výhody, se kterými se dostanete mnohem dál.

Podívejte se na stručné představeni našich produktů.

Chemické suroviny

Distribuujeme chemické produkty a přírodní materiály pro nátěrové hmoty, tmely, stavebnictví a výrobu plastů od významných výrobců. K těmto produktům dodáváme vzorkovnice a samozřejmostí je i odborný servis.

Obaly

Dodáváme ocelové obaly, obaly z HDPE, jemného plechu a v neposlední řadě i obaly skleněné. Obaly v objemech od 0,1 do 230l s certifikací RID/ADR, UN, atestem pro potravinářské a farmaceutické použití. Na přání zákazníků jsme schopni zajistit potisk obalů.

Nabízíme řešení od zpracování návrhů nových plastových obalů - vytvoření 3Dmodelu - přes výrobu forem až po konečnou výrobu plastu.

Dále jsme schopni zákazníkům nabídnout kalkulaci na obaly při převzetí jejich stávajících zákaznických forem.